Serveis Territorials i Seguretat

- Directora d'Àrea de Serveis Territorials i Seguretat

Sra. Emília Andreu Almécija
@ Emilia.Andreu@terrassa.cat

              

      - Directora del servei de Mobilitat

       Sra. Susi López López 
     @ Susi.Lopez@terrassa.cat

             

      - Directora de serveis d'Obres i Manteniment de l'Espai Públic

       Sra. Trinitat Fornieles Contreras
      @ Trinitat.Fornieles@terrassa.cat

                          

  • Seguretat, Via Pública i Protecció Civil  

      - Director de serveis de Seguretat, Via Pública i Protecció Civil 

       Sr. Jorge Herrera Granados
       @ Jordi.Herrera@terrassa.cat   

 

 Policia Municipal

- Intendent major

 Sr. Antoni Flores Lorente
 @ Antoni.Flores@terrassa.cat   

 

      - Gerent

       Sr. Josep Miquel Colomer Espinet 
     JosepMiquel.Colomer@terrassa.cat 

 

      - Gerent

        Sr. Carlos Garcia Lizandra 
      Carlos.Garcia@terrassa.cat 

 

      - Gerent 

      Sra. Lídia Guillén Simón
      @ Lidia.Guillen@terrassa.cat
   

Com et podem ajudar?
ATENCIÓ AL CIUTADÀ