Serveis Territorials i Seguretat

- Directora d'Àrea de Serveis Territorials i Seguretat

    Sra. Rosa Sanz Sánchez 
        Rosa.Sanz@terrassa.cat

              

      - Directora de serveis de Mobilitat

       Sra. Susi López López 
     @ Susi.Lopez@terrassa.cat

             

      - Directora de serveis d'Obres i Manteniment de l'Espai Públic

       Sra. Trinitat Fornieles Contreras
      @ Trinitat.Fornieles@terrassa.cat

                          

  • Via Pública, Seguretat i Protecció Civil  

      - Directora de serveis de Via Pública i Policia Municipal 

       Sra. Fina Fernández Fernández
       @ Fina.Fernandez@terrassa.cat   

 

 Policia Municipal

- Intendent major

 Sr. Antoni Flores Lorente
 @ Antoni.Flores@terrassa.cat   

 

      - Gerent

       Sr. Josep Miquel Colomer Espinet 
     JosepMiquel.Colomer@terrassa.cat 

 

      - Gerent

        Sra. Maria Angeles Mira Cortadellas 
      MariaAngeles.Mira@terrassa.cat 

 

      - Gerent 

      Sra. Lídia Guillén Simón
      @ Lidia.Guillen@terrassa.cat
   

Com et podem ajudar?
ATENCIÓ AL CIUTADÀ