Projecció de la Ciutat

- Directora d'Àrea de Projecció de la Ciutat

Sra. Helena Alcaraz Torruella
@ Helena.Alcaraz@terrassa.cat

  

      - Directora de serveis de Cultura

        Sra. Pietat Hernández Núñez
        @ Pietat.Hernandez@terrassa.cat  

 

      - Cap del servei d'Esports 

        Sr. Carles Sánchez Bonastre
        @ Carles.Sanchez@terrassa.cat  

 

  • Universitats

      - Directora de serveis d'Innovació i Universitats

        Sra. Esther López Cibantos
       @ Esther.Lopez@terrassa.cat 

 

      - Cap de serveis de Relacions Europees i Internacionals

        Sra. Joan Chicón Vallejo 
       @ Joan.Chicon@terrassa.cat 

 

  • Turisme

      - Cap del servei de Turisme 

       Sr. Jordi Garreta Clusella
       @ Jordi.Garreta@terrassa.cat  

 

      - Gerent

        Sra. Cristina Brandner Garcia 
        Cristina.Brandner@terrassa.cat  

Com et podem ajudar?