Drets Socials

- Director d'Àrea de Serveis Socials

Sr. David Garcia Gálvez 
@  David.GarciaGalvez@terrassa.cat

  

  • Polítiques d'Igualtat 

      - Directora de serveis de Polítiques d'Igualtat i Qualitat Democràtica 

        Sra. Mercè Soler Campins
        @ Merce.Soler@terrassa.cat   

 

 Ciutadania

- Cap del servei de Ciutadania

Sra. Sonia Valle Vilamitjana
Sonia.Valle@terrassa.cat

 

 LGTBI+

Directora de programes

Sra. Maria Cors Pedrol
Maria.Cors@terrassa.cat

 

 Polítiques de Gènere 

Cap del servei de Polítiques de Gènere

Sra. Natalia Perona Vizcaino
Natalia.Perona@terrassa.cat

 

 Solidaritat i Cooperació Internacional 

Cap del servei de Cooperació i Solidaritat Internacional

Sr. Bartolomé Agudo López
Bartolome.Agudo@terrassa.cat

 

  •  
  • Salut i promoció de l'autonomia   

       - Directora de serveis de Salut i promoció de l'autonomia

         Sra. Montserrat Duran Coté
         Montserrat.Duran@terrassa.cat   

 

 Salut i Comunitat

Cap del servei de Salut i Comunitat

Sr. Albert Moncada Ribera
Albert.Moncada@terrassa.cat 

 

       - Directora de serveis de Serveis Socials 

         Sra. Lucia Linuesa Junquero
         @ Lucia.Linuesa@terrassa.cat   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Com et podem ajudar?